Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Четирима старци се срещат и единият казва: - Момчета, днес бабата я няма! Искате ли да се съберем като едно време? Вторият казал: - Хайде! Аз ще донеса пиене! Третият: - Аз ще доведа мадами! Четвъртият: - А аз ще отида за ебачи!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
НЕМСКА ШОКОЛАДОВА ТОРТА Необходими продукти: Торта, Шоколад и Немци
Любими Герои
03.10.2017
3,961 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разкрита е тайната на успеха на норвежкия биатлонист Бьорндален, започва с мощен спринт, за да излезе начело, а после в гората хвърля пясък след себе си.
ВЪПРОС: Какво станало, когато Седемте джуджета видяли Снежанка гола? ОТГОВОР: 7up
Понякога отмъщението на една жена към мъжа е толкова коварно и необуздано, че любовника просто остава без сили.
Стените на болниците са чували повече истински молитви от църквите, а гарите са виждали по искрени целувки от олтарите!
Съдебно заседание. Съдят младеж, опитал се да изнасили девойка в двор в 00.00 ч. на Коледа. Разпитват вещо лице - метереолог: Съдът: - Кажете, колко градуса беше темперературата на въздуха по това време? - Минус 20 градуса! Подсъдимият не издържа, става и се обръща към съда: - Е, кажете г-н съдия, на вас ще ви стане ли при минус 20 градуса? Адвокатът му рязко става и го удря по главата с папката и за да замаже тази обида към съда, казва: - Ти да мълчиш! На съда винаги му става!