Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Снощи защо не дойде в кръчмата? — Жена ми реши, че не ми се ходи.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж към жена си: — Скъпа, нали те помолих за рохки яйца, а тези са твърди. — Не знам, почти половин час ги варих и пак са твърди?!
Семейни
03.10.2017
3,261 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вашата връзка не върви на добре, ако кубиците на двигателя ви са по-малко от кубиците силикон в жена ви.
В една лудница от време на време прибирали един невинен човечец на име Пешо, защото дърпал на връвчица една тухла, мислейки я за куче. - Ей, Пешо! Пак ли ти бе! Хайде сега кажи това куче ли е или тухла? - Абе, вие луди ли сте? Естествено, че е тухла! Пуснали го. Той повървял, свил зад ъгъла и пак пуснал тухлата на земята. Обърнал се към нея и й казал: - Видя ли, Шаро! Пак ги излъгахме!
Хора пътуват в самолет..но двигателите отказват да работят..Капитана вика стюардесата и й казва.. -Направи нещо с пътниците да не се паникьосат.Ще се разбием. Капитана се опитва да се справи със самолета и се отказва.Пуши последната цигара и последните 2-3 чашки алкохол. Пътниците с недоумение се чудят какво става със самолета от това тресене и стюардесата леко срамежливо казва: -Сега ще ви покажа един фокус.Като си сваля блузката и остана по сутиен ще гръмне левия двигател.Съгласни ли сте? Всички в хор: Дааа! Сваля си блузката и хоп! Левия двигател гръмнал.Жени,деца мъже в радост.. Стюардесата: -Сега искате ли още един фокус? Пътниците: -Дааа! -Сега ще сваля сутиена си и когато остана по цици ще паднем.Искате ли да видите? В хор: Дааа! Мацката сваля сутиена и последния двигател на самолета гръмва и самолета пада. 10 Минути след катастрофата един дядо излиза сред отломките и се потъпва да се очисти си мърмори: -Еееее аман вече от тия женски номера.Пфуу!
- Роден ли сте в законен брак? - Да, наполовина. - Наполовина ли? Как така? - Моя баща е бил женен, а майка ми не..
Храната! Моето любимо ядене!