Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жената с предменструален синдром(ПМС) става агресивна, иска секс, храна, внимание, не й се работи нищо....накратко-държи се като мъж.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Ало, обаждаме се от автосервиза. Жена ви дойде да остави колата за ремонт, но ние не знаем, кой ще … — Ясно, за колата ще платя аз. — Не за това се безпокоим. Искаме да знаем, кой ще плати за ремонта на сервиза?
Разни
03.10.2017
2,109 прегледа
Следващ →
Още вицове
Причина за демографската криза - мъжете не могат, жените не искат!
Не пожелавай жената на ближния - почакай, докато той замине в командировка.
- Животът е като тоалетната хартия, дълъг и използваем...
Оженила се лисицата за Мечо, забременяла и родила... прасенца. Скандал! Мечо я обвинил в изневяра. Развели се. Оженила се тя пак, този път за Вълчо. Забременяла и родила пак прасенца. Развела се и с прасчо. Омъжила се за трети път тя, тоя път за Зайко, забременяла и родила - да, познахте, прасенца. Естествено, следвал развод. И си говори след това Лиса с приятелки и те я питат, наистина ли при всеки брак е изневерявала с Прасчо? А тя: - Ми не, просто всички мъже са прасета.
Как се псуват джедаите? "И нека майка ти бъде с мен" !