Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Синът на професионален покер играч не може да разбере, обича ли го баща му или не.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Погребално бюро "Живот и здраве" поздравява старчески дом "При нас е хубаво" с песента "И вие при нас ще дойдете".
Черен хумор
03.10.2017
1,905 прегледа
Следващ →
Още вицове
СЪВЕТИ ЗА ТУРИСТА: 1. Ако в гората поискате да разберете накъде е юг, трябва да погледнете някое дърво. Ако дървото е палма - това вече е юг. 2. Ако искате да узнаете посоката на вятъра, наплюнчете палеца си и го вдигнете нагоре. Ако след час все още искате да знаете посоката на вятъра, продължавайте да стоите така като идиот. 3. Ако раницата ви олеква с всяка минута - значи вие се намирате на митница.
Съобщение към GSM операторите:- А, ако си сваля батерията, ще прекъсне ли разговорът?
- Какво е мнението ви за политиците? Оториноларингологът: - Всички са с отит! Психиатърът: - По-голямата част са ми пациенти. Гинекологът: - Много,много не се напъват,а и така е по-добре, защото повечето закони които раждат са даунчета. Офталмологът: - Тъй като гледам,левицата вижда само с дясното си око, десницата има перде и на двете,а центъра е разноглед.
Това е Иван. Иван често получава травми заради това, че се доверява на светофарите.
След гледането на Апокалипто снощи, Смело сърце преди няколко дена и спомените от Страстите Христови се замислих сериозно дали някъде няма тайно гробище и на любовниците на Мел Гибсън?