Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
31°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Вчера те търсих цял ден, къде беше? - С жена ми ходихме в зоопарка! - И к`во? - Е, к`во, к`во... Приеха я!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Така, какво още е полезно за здравето освен добрата храна и почивката? - ??? - Какво правите с жената 2-3 пъти седмично в седмицата, че и по-често? - Караме се!
Семейни
03.10.2017
3,142 прегледа
Следващ →
Още вицове
Идеалната жена е като хлебарката - виждаш я само през нощта или в кухнята
Животът е сънят на душата.
- Бях вчера на гости на Иван. - В Иван ли? Той беше болен, лежа в психиатрията. Мислеше се за Наполеон. - Изписали са го! - Значи е оздравял? - Ами не съвсем. Извади бутилка някакъв вносен коняк и разправя, че това е "Наполеон".
"Гласове от отвъдното"- последният албум на Лили Иванова.
Срещат се две блондинки. Едната казва: - Влизам вчера в кухнята, а там мъжът ми стои и онанира! Втората: - И какво? Първата: - Ами, какво, клекнах и му направих една свирка. - Това пък защо? - Защото ми е по-лесно да си изплакна устата, отколкото да мия целия под на кухнята.