Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При аутопсията на матрьошката бяха намерени още седем трупа...
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Как пингвина Рудолф станал елен? - Когато жена му му сложила рога.
Любими Герои
03.10.2017
3,746 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обява: "...Пари по факса моля да не се изпращат - черно-бял е."
- Каква е разликата между пиян шофьор в България и пиян шофьор в останалата част от света? - В чужбина пияният шофьор кара на зиг-заг, в България само трезвите шофьори карат на зиг-заг (заобикаляйки дупките)!
Крикор казва на Гарабед: - Знаеш ли, че наш Спиридон станал шеф на "Енерго"-то? - Не може да бъде, до вчера ходеше един такъв окъсан и нямаше и лев в джоба! - Сериозно ти говоря, не виждаш ли че на всеки електрически стълб има негова снимка..
Седят в бара англичанин, шотландец и ирландец, пият бира. Изведнъж на всеки в чашата паднала муха. Англичанинът гнусливо побутнал чашата настрана. Шотландецът извадил мухата и продължил да пие. Ирландецът хванал мухата и почнал да я тръска над чашата: - Плюй ма, гад такава!
Как ходят на среща англичанин и българин?? Англичанинът-бръснат до синьо и леко пийнал. Българинът-пиян до синьо и леко бръснат.