Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако слушаш хората, можеш в морето да ловиш зайци, а в гората - риба.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Министър Масларова е успокоила обществото, че няма да се качва възрастта за пенсиониране на 68...след като прочела, че средната продължителноста на живота на българските мъже е 67 години.
Черен хумор
03.10.2017
1,535 прегледа
Следващ →
Още вицове
Форт някъде в Дивия запад. Белите са се укрепили вътре и чакат да ги нападнат индианците. Командирът на форта казва на индианския съгледвач, който работи за белите: - Прериен вълк, опитай да разбереш колко индианци ни нападат. Оня ляга на земята, долепя ухо до пръстта и казва: - 200 човека са, всичките на коне, боядисани в цветовете на войната. Вождът е яхнал дорестия си кон на бели петна, помощникът му е на сива кобила. Шаманът и той е с тях. Командирът е поразен: - И ти разбра всичко това само като се вслушваш в тропота на копитата им? - Не, капитане. Видях ги през процепа под портата.
Двама приятели гледат мач на Левски в евротурнирите по телевизията. След мача кучето на домакина се обажда: - Оооооооо ужас! Левски пак падна. - О това куче говори! А какво казва, като Левски бие? Домакина се замислил... - Ами не знам, аз го имам само от 13 години.
Мъж се прибира вкъщи, и заварва жена си в леглото с мъж. Крещи: — Кой е този? Жената: — Най-после поне един умен въпрос. После се обърнала към любовника и го попитала: — Извинявай, скъпи, как се казваш?
Мъж хваща невярната си жена в леглото с любовник: - Какво прави той в нашето легло? Съпругата: - Чудеса...
По време на пожар на един човек му изгорели ушите. Дълго се мъчил човекът и накрая решил да се подложи на операция за присаждане на донорски уши. Направили му операцията, всичко било нормално и го пуснали да си ходи. На другия ден, човекът звъни на хирурга: - Докторе, абе да ви питам, да не сте ми присадили уши от жена? - Мммм, да, защо? - Да не беше някоя блондинка? - Мммм, блондинка беше,… какъв е проблема? Не чувате добре ли? - А, чувам си съвсем добре, обаче нищо не разбирам!