Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вчера в супера спря осветлението. А беше късно вечерта, тъмно...Не знаех, че имат такъв вкусен шоколад. Дано следващия път го намеря и си купя.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали радио Ереван: - Коя е най-културната нация на света? Последвал светкавичен отговор: - Благодарим за комплимента!
Радио Ереван
03.10.2017
3,719 прегледа
Следващ →
Още вицове
Eдно борче си купило чисто нов джип. Подкарал си го той из града и му се кефи. Не щеш ли на едно кръстовище някой много яко го удря отзад, обръща се той и гледа една огромна лимузина. Бясно борчето скача от джипа, отива отваря лявата врата на лимузината, от там изкарва едно деденце в балтон, хваща го за реверите, вдига го от земята и му крещи: - Е сега те утепах! От другата врата на лимузината скача друго борче и крещи: - Абе брато, остави го бе, тва е шефа, волана е от дясно!
луб "Заден двор" ви кани на купон под девиза "Здраво да ви влиза"! :-РрР за редовно посещение има задно намаление
Слепец влиза в магазин с куче водач. Продавачът го посреща с думите: - Да ви помогна да изберете? - Не, благодаря, аз само разглеждам.
Секс сред природата 58 процента от българките споделят, че искат да бъдат обладани под открито небе. Има много привърженички на кърския секс, които са готови да пътуват с часове, за да открият подходяща царевична нива, или пък да се търкалят по мравуняците в градската градина за радост на патрулиращите полицаи... Как да го осъществите в домашни условия? Не забравяйте, че звезди има и над балкона ви. Половин кофа оборски тор за аромат и два-три щуреца за звуков фон са всичко, което ви е необходимо, за да се почувства тя така, сякаш я любят в цъфналата ръж на Робърт Бърнс.
- Сутринта сипах на съпруга си прах за пране, вместо захар. - А той как реагира? - Ами разпени се...