Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжът се хвърля в краката на жена не за да покаже нещо, а за да погледне нещо.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ех, къде бяхте, безплатни вестници, когато бях пионерче?....
Бисери
03.10.2017
3,280 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката на казва на Иванчо: - Утре да дойде дядо ти в училишето! - Сигурно искате да кажете - баща ми? - Не, дядо ти. Искам да му покажа, какви грешки прави сина му в твоите домашни.
"Тук зверски бяха убити стотици часове!" Надпис в залата за лекции върху банка:
Пристига клиент в гастронома и казва на продавача: - Дайте ми "Книгата за похвали". - Нямаме такава книга. Никой още не ни е хвалил. - Много ви моля, направете една заради мен! - А, защо? - Тъщата ми се подриска от вашите колбаси!
Младеж и девойка се женят и заминават за няколко дни на село, при баба си, да правят любов "на теферич" . Пристигнали те, затворили се в една от стаите на бабината къща и 24 часа не излизат. На следващата сутрин бабата почукала и казала през вратата: - Булка, Петре, да ви приготвя нещо за закуска, че ще умрете от глад! Отвътре се дочул женски кикот и внукът отвърнал: - Благодаря бабо, ама не искаме. Ние се храним с плодовете на любовта. - Абе вие хубаво се храните с плодовете на любовта - рекла бабата - ама престанете да хвърляте тия прозрачни обелки през прозореца, че ми се изпозадавиха гъските!
- Обичам те...но това вероятно е от водката...