Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: -Кой ми е ял от супичката? -Кой ми е нахапал хлебчето? -Кой ми е пипал лъжичката? И т. н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: -Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Открита е нова радиостанция за потребители с име RT FM. По нея ще се излъчват в аудио формат различни менюали и отговори на често задавани въпроси.
Програмисти
03.10.2017
3,421 прегледа
Следващ →
Още вицове
От пет минути зяпам една мацка, адски съм впечатлен. Трябва да я имам. Десен бутон, запази изображение...
Две крави си говорят: - Знаеш ли, струва ми се, че ни хранят само за да може да ни пият млякото, а после да ни убият и изядат. - Я се разкарай с твоята идиотска теория на заговора! Цялото стадо ще ти се смее ако разберат, какви ги разправяш.
Хулигани спират късно по улицата един човек: — Пич, ти щастлив ли си? — Да. — Значи, часовник и телефон не ти трябват.
Техническият екип на Скайп се грижи за вашето здраве, излезте на въздух срещнете се с живи хора! Изпийте с тях по една бира (може и повече :-)
Усмихвай се, когато те боли, понякога и щастието страда!