Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама учители си говорят. Единият казва: - Иванчо, като ми нарисува една муха на стената и аз я ударих, много ме заболя ръката. А другият го утешава: - Ти си нищо, на мен като ми нарисува гола жена на контакта!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Не знам, дали да ходя за гъби, дали им почна сезона? - Звънни в болницата и ги питай?
Черен хумор
03.10.2017
2,090 прегледа
Следващ →
Още вицове
Политиците предпочитат да затягат коланите на чужди панталони, като предварително са опразнили джобовете.
- По какво се различават младия и стария ерген? - Младия ерген подрежда дома и готви, за да покани дама, а стария кани дама, за да му подреди и сготви.
Един се моли: - Господи, помогни ми да спечеля джакпота от тотото! Вече 30 години играя! А Господ му отговаря: - Да ти помогна, но тези капути от комисията по хазарта така мамят, че даже аз нямам шанс да ти помогна!
- Тате, защо ходиш на сауна с приятели, след като можеш и в къщи да се изкъпеш? - Синко, татко ти така и прави, в сауната ходи с приятели, а се къпе в къщи.
Един младеж кара кола като с едната си ръка е прегърнал млада дама, а с другата е хванал волана. Спира ги полицай и казва на момчето: - С двете ръце, с двете. А то отговаря: - Съжалявам господин полицай, но не мога да пусна волана.