Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Хайде да се опитаме да станем велика държава! Да спрем пиенето, да се научим да уважаваме жените, и в края на краищата, да спрем да крадем! - Хайде! - Но няма ли да изгубим така националната си индентичност?!
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Малко момиченце: - Чудя се, какво да поискам от Дядо Коледа... По-големия й брат: - Поискай ipad2! Майката: - Няма никакъв Дядо Коледа!
Разни
03.10.2017
1,897 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един самотен остров канибалите се пекат картофи в жаравата... В резултат на самолетна катастрофа г-н Божков попада на въпросният остров и бива пленен. Вожда ахва при вида му, хваща двама от племето и им казва: - От 40 години не съм виждал такъв екземпляр. Искам като го вържете на шиша да го въртите много, ама много бавно, за да се изпече добре! Аз отивам да събера племето и се връщам да пируваме! След два часа вожда и племето пристигат и виждат как единия "пекар" е припаднал от умора, а другия върти шиша с всички сили. - Кретени, идиоти, нали ви казах да въртите шиша много, ама много бавно! - разкрещял се вождът. - Не може, шефе - отвърнал изпотения, въртящ шиша канибал - краде от картофите!
Азис се снима за "Плейбой"! В Боливия с неговия плакат прогонват дявола...
Мутра се обажда в сервиза: - Пробихме климатика, и сега не работи. Кога ще можете да дойдете да го поправите? - Ами първо ще изпратим човек да измери дупката, за да видим дали може да се запуши, или ще трябва да го сменяме. - Няма какво да мерите - дупката е 7,62мм - отговорил мутрата.
Във връзка със скандалите за корупция в българския футбол, първенството ще продължи при закрити врати. Уточнение - при закрити съдебни врати.
Двама приятели живеели един над друг от доста години. Една вечер единия казал на другия -Абе дай да си сменим местата известно време,мойта няма нищо против за малко разнообразие. Добре, приятелю - казал другия. На третия ден първия слиза в апартамента си, а вътре приятеля му чука жената яко. Извикал го той в коридора и му казва: -Приятелю, твойта трети ден я кандърдисвам и все не пуска. -Абе карай,тя и на мен не пуска, давай да си чукаме тая дето пуска!!