Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
33°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Христо Стоичков отива в един бар в Ню Йорк и казва на келнера: - Ей Ти! ... веднага му носят 8 чая.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Отишла блондика на лекар и му се оплаква: - Докторе, нещо не е наред с паметта ми. Като минат 5 минути вече не помня какво е било преди тях. - О, това е сериозна диагноза моето момиче! Я се съблечи и лягай на кушетката!
Блондинки
03.10.2017
3,308 прегледа
Следващ →
Още вицове
Журналисти разговарят служебно(по време на пресконференция): - Кво си го навирил този микрофон пред устата ми? - Кво си я разчекнала тази камера пред очите ми?
На изпит професорът се възмущава: - Може ли така нищичко да не знаете? - Извинете, но мислех, че изпитът е утре!
Старшина разяснява свойствата на автомат на новобранците: - Куршумът излита със скорост 800 метра в секунда… - Това не е ли малко? - пита един от тях. - Може и да е малко, редник, но досега не е известен случай някой враг да може да бяга по-бързо от това.
Далеч съм от мисълта си. Старшина
Мъж се прибира вкъщи и казва на жена си: -Днес се прибрах като светкавица! -Как, толкова бърз?! -Не, на зиг-заг!