Петък, 21 август 2026
|
Димитровград
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лейди Астор веднъж се обърнала към Чърчил със следните думи: - Ако бяхте мой съпруг, щях да сложа отрова в кафето ви. Чърчил й отговорил: - Ако ми бяхте съпруга, щях да го изпия.
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж и жена си лягат. Жената: - Лека нощ, скъпи. Мъжът: - Жена, аз такова, съпружеския ми дълг? Жената: - Опрощавам ти го!
Семейни
03.10.2017
4,026 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какво се оказва? Бившия сътрудник на ДС Георги Коритаров задаваше неудобни въпроси на МВР-то и те му отвориха досието за наказание. Тогава другите "удобни" журналисти да не се окаже, че още са на щат...
Джон и Нанси, женени от 40 години, решили да подновят клетвите си и да се оженят повторно. Започнали да обмислят детайлите със своя приятелка и Нанси споделила, че не иска да бъде в традиционна бяла рокля. Приятелката попитала: - А какви обувки ще носиш? Нанси отговорила: - Сребърни, за да подхождат на косите ми. Тогава приятелката се обърнала към Джон: - Тогава ти, предполагам, ще дойдеш бос.
...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! -SMS съобщение Гошо, Петър Иванов е. В В 10:00 часа ще те чакам пред затвора. Излез там да се разберем. -Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ" Хриска, прибирай се вкъщи! Купих ти шампоан, да обядваш. Мама -Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ" Бони, в тоалетната сме. Ела да ни донесеш салфетки, моля те. Чао! Чакаме те. -Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
По реката плува лодка. На носа седи чукчата, пуши лула. Отзад жена му гребе усилено срещу течението. Друг чукча се провиква от брега: - Накъде си тръгнал? - Карам жената в родилния дом.
Профил в сайт за запознанства: Всъщност съм много добър, само че никой не знае за това, а тези които знаят - вече на никой няма да разкажат.