Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Любов, пари и грижи е невъзможно да се скрият. Л. де Вега
Прочети още подобни вицове
15.02.2023
03.11.2021
11.06.2017
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Както си чакам на спирката за автобуса, спря кола от която излязоха три момчета със стирки и измиха спирката. Първо си помислих, че това е някаква скрита камера, а след това се сетих, че наближават избори и се успокоих.
Бисери
03.10.2017
3,558 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец си харесал една англичанка, но не знаел как да я заговори. Обадил се по мобифона на шефа и го попитал какво да прави. Онзи му казал да купи една щайга ягоди, да ги даде на англичанката и да й каже "For you". Купил той ягодите, отишъл при англичанката, дал й ягодите и й казал "For you". Англичанката учудена попитала: "For me?", а борецът й казал: "Не са фурми, ма гъско, ягоди са!"
Влиза пияница в една църква и започва да духа свещите. Попитат го: — Абе човек, какво правиш? — Как какво? Имам рожден ден!
- Какво си казва блондинката, като падне в шахта? - Ей, добре че капака на тая шахта е отворен, иначе никога нямаше да мога да изляза.
С годините шансовете за любов до гроб се увеличават.
- Защо така се радваш? - Бях на зъболекар! - Е, че това повод за радост ли е? - Да..оказа се, че е в болнични!