Четвъртък, 20 август 2026
|
Димитровград
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Димитровград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Надявам се, знаете, че е забранено да се пренасят хранителни продукти през границата - казва митничарят. - Носите ли такива? - Не. - Отворете си чантата. Но в нея има цял свински бут! - Това не е храна, а помощ за прасето на моя прият
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
15.02.2023
03.11.2021
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Според социологически изследвания, около 20 процента от мъжете не могата да ползват презервативи. Знаете ли, кои са те? ТАТКОВЦИТЕ!!!
Разни
03.10.2017
1,978 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младоженец отишъл при равина: - И колко ви дължа за церемонията? Равинът: - Лично на мен нищо... Но, ако искате, пожертвайте толкова пари, на колкото оценявате красотата на вашата жена. Младоженецът помислил и извадил от джоба си един шекел. Равинът внимателно погледнал под воала, въздъхнал и върнал ресто.
Направили в гората публичен дом, решил и заека да отиде, но имал само 1лев. Попитал какво може да изчука за тези пари, там се замислили и решили да му дадат една дъска с дупка в средата. На заека му харесало, на следващият ден пак отишъл и пак му дали дъска с дупка, пак останал доволен. На третият ден обаче, му дали дъска без дупка, попитал той какво става, защо няма дупка, а те му отговорили: -За редовните клиенти, девственици.
- Няма да ти купя сладолед, и толкова! Нито дума повече - казва майката на малкия си син. - Добре, но да знаеш, че щом се качим в автобуса, ще започна да ти викам бабо!
Пенсионерите се готвят да протестират - настояват да се гарантират влоговете до 100 000 евро, а не само до 100 000 лева...
Жена ще се омъжва, но годеникът й я иска девствена. Тя разбира се, не е. За да излъже, залепва си една люспа от салам между краката и отива на лекар да подпише, че уж е девствена. Гледа лекаря, гледа замислено. Жената става нетърпелива: - Е,какво има? Не съм ли девствена? - Че си девствена, си... - Тогава какво се чудите? - А, бе, не знам. Какво прави печата на "РОДОПА" на онази Ви работа?!