“Саяна Хасково” писа 4-ка на дубъла на “Локо” (Пловдив)

Отборът на “Саяна Хасково” се върна към победите. След изненадващата загуба с 1:0 от “Асеновец” в предишния кръг, сега хасковлии се наложиха и то по категоричен начин над дублиращия тим на ”Локомотив” - Пловдив. Домакините спечелиха с 4:0.

Резултатът бе открит в 7-та минута. За 1:0 точен бе Свилен Щерев. Десетина минути по-късно Спас Милушев покачи на 2:0. В самия край на първото полувреме Милушев отбеляза втория си гол в мача, правейки резултата 3:0.

През втората част хасковлии намалиха оборотите. Въпреки това “червено-белите” стигнаха до 4-ти гол. Негов автор бе Никола Данчев. С този успех “Саяна” натрупа 32 точки и се завърна на първото място в класирането на Трета ЮИ лига. За това спомогна и грешната стъпка на “Левски”.

Вчера крумовградчани загубиха с 1:2 от “Ямбол” и остават с 31 точки. В следващия кръг хасковлии гостуват на “Димитровград”. Мачът е на 6-ти ноември от 14:30 часа.