Общината и ветерани играят в демонстративен мач на стадиона

С изпълнение на дузпи срещу виртуален вратар днес в Димитровград стартира регионалният полуфинал на "Каменица ФЕН купа". Мястото на атракцията е южната част на бул."България".

От 9:00 до 17:00 часа днес на стадион "Миньор" ще се играят срещите от полуфинала между отборите на Хасково, Кърджали и Смолян.

Официалното откриване на футболната надпревара е в 12:00 часа на стадион "Раковски". 20-минути по-късно ще се играе демонстративен мач между отборите на Община Димитровград и ветерани.

В тима на общината ще играе кметът Иво Димов, а ветераните ще представят Веско Георгиев, Динко Господинов,Вълко Шиваров, Канчо КаневИлия Узунис, Христо Георгиев и др.

Ето и програмата на Каменица Фен купа за днешния ден:

09:00 – 17:00 ч. – мачове от програмата на Каменица ФЕНкупа 2012

12:00 ч. – официално откриване на турнира с участието на Димитър Пенев

12:20 ч. – демонстративен мач  между отборите на местната власт и ветераните

10:00 – 17:00 ч. –  серия атрактивни игри – „Точен шут”, „Силен шут” за оригинален екип на Челси от Samsung и „Гол от центъра” за оригинални артикули на Шампионската лига и Ford

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net